Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor / Technolog / Inżynier ds. Rozwoju

Trenkwalder

  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, wiodącego europejskiego producenta pojazdów użytkowych i dostawców rozwiązań transportowych, którego portfolio produktów obejmuje samochody dostawcze, ciężarowe, autobusy, silniki diesla i gazowe oraz usługi związane z transportem osób i towarów, zatrudniającego ponad 36 000 pracowników na całym świecie, w związku z ich dynamicznym rozwojem i rozbudową zakładu, poszukujemy:

Numer ref.: KON/NIE/0621

Obowiązki:

  • projektowanie zindywidualizowanych rozwiązań konstrukcyjnych w produkcji samochodów ciężarowych,
  • samodzielne przygotowywanie i opracowywanie całościowych rozwiązań podwozi (modelowanie 3D),
  • współpraca z obszarami sprzedaży, działem konstrukcji rozwiązań seryjnych, zakupów i produkcją,
  • samodzielne prowadzenie projektów konstrukcyjnych dla produkcji pojazdów ciężarowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze budowy maszyn lub techniki samochodowej,
  • mile widzialne kilkuletnie doświadczenie w dziale rozwoju produktu lub konstrukcji,
  • bardzo dobra znajomość CAD (CATIA V5),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego mile widziana,
  • mile widziane prawo jazdy kat. C/CE,
  • umiejętność zarządzania projektami popartej doświadczeniem,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne umiejętność współpracy w międzynarodowym środowisku,
  • samodzielność i bardzo dobrej organizacji pracy, dążenia do celu.

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system benefitów pozapłacowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego i bogatą ofertę szkoleń,
  • prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy,
  • miejsce pracy: Niepołomice.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Ogłoszenie archiwalne