Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Technolog

Akces-MED Sp. z.o.o.

Jasionka 955b

Jasionka (pow. rzeszowski)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych i modyfikacja istniejących koncepcji i produktów, definiowanie procesu produkcyjnego oraz tworzenie dokumentacji technologicznej.

  • Wdrażanie prototypów i nowych części, ich testowanie oraz analiza konstrukcyjno-technologiczna.

  • Przeprowadzanie analiz wytrzymałościowych, obliczeń i analiz konstruktorskich.

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej, udział w przeglądach i analizach projektów.

  • Nadzór konstruktorsko-technologiczny przy wdrożeniach.

  • Udział i prowadzenie projektów technologicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, mechatronika),

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie maszyn,

  • Praktyczna znajomość programu AUTO-DESC INVENTOR,Dobra znajomość rysunku technicznego, konstrukcji i technologii maszyn,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,Samodzielność,

  • Rzetelność, skrupulatność.Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie- umowę o pracę,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego na zajmowanym stanowisku,

  • profesjonalne narzędzia pracy.