Oferta pracy

Konstruktor - Technolog

ZPUE S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie przyrządów spawalniczych;

  • Projektowanie zautomatyzowanych i zrobotyzowanych rozwiązań technologiczno - produkcyjnych;

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej (2D i 3D);

  • Udział we wdrożeniu nowych produktów, FAT;

  • Tworzenie dokumentacji technicznej zgodnie z wytycznymi;

  • Wsparcie działów produkcyjnych oraz okołoprodukcyjnych w materii implementacji wytycznych i standardów dokumentacji rysunkowej (projektowej) na etapie wdrożenia;

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w celu poprawy ergonomii, bezpieczeństwa, jakości oraz wydajności na stanowiskach produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - mechanika i budowa maszyn;

  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Solid Edge;

  • Znajomość zagadnień projektowania;

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym - uzgodnienia z klientami zagranicznymi;

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków oraz umiejętność pracy zespołowej;

  • Kreatywność, innowacyjność i otwartość na zmiany;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o międzynarodowym zasięgu;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

  • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Wdrożenie do pracy na stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

ZPUE S.A.

ZPUE S.A. od ponad 30 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 2700 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.

Przewiń do profilu firmy