Oferta pracy

Konstruktor-Technolog ​

Siegenia-Aubi Sp. z o.o.

  • Ossowskiego 64, Kluczbork
    Kluczbork, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Ossowskiego 64

Kluczbork

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i konstrukcja narzędzi, komponentów i innych niezbędnych środków w celu zapewnienia ciągłości pracy produkcji

  • analiza i realizacja w zakresie konstrukcji projektów LEAN

  • wdrażanie nowych narzędzi oraz nadzór konstrukcyjny nad seriami zerowymi

  • bieżąca obsługa parku maszyn podczas awarii mechanicznych, w tym analiza awarii i podejmowanie działań w celu usunięcia awarii

  • wsparcie produkcji w zakresie ustawiania detali produkcyjnych w przypadku braku wymiarów

Nasze wymagania

  • umiejętności czytania i wykonywania rysunku technicznego i znajomość podstaw metrologii

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, ewentualnie w trakcie studiów technicznych

  • dokładność i samodzielność podejmowanych działań

  • umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • mile widziana dobra znajomość programu CAD 3D lub NX

  • dobra organizacja pracy

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznym, profesjonalnym i międzynarodowym zespole

  • udział w szkoleniach zawodowych i rozwojowych

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

  • stabilność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

SIEGENIA to synonim komfortowego wnętrza.

Dzięki naszym produktom przestrzeń nabiera życia,

a ludzie czują się w niej swobodnie.

Przewiń do profilu firmy