Oferta pracy

Konstruktor - Technolog Konstrukcji Lotniczych

Aviator Park Przemysłowy Mirosławice Sp. z o.o.O firmie

13 000‐20 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą z branży lotniczej realizującą innowacyjny projekt modernizacji samolotu turbośmigłowego finansowany ze środków europejskich.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie założeń i wytycznych technologicznych oraz kosztorysów
  • projektowanie i budowa pilotażowej linii technologicznej wymiany jednostki napędowej samolotu turbośmigłowego
  • projektowanie i budowa pilotażowej linii technologicznej wymiany węzłów konstrukcyjnych płatowca
  • opracowanie procesów technologicznych związanych z wykonaniem elementów konstrukcyjnych płatowca samolotu tj dokumentacji warsztatowej
  • przygotowanie materiałów, przyrządów i narzędzi przed procesem produkcyjnym,
  • definiowanie zapotrzebowania na materiały, przyrządy i narzędzia.
  • wdrażanie i nadzorowanie opracowanych procesów technologicznych,
  • nadzór techniczny w procesie prototypowania i produkcji pilotażowej,
  • prowadzenie prac badawczo - rozwojowych,
  • walidacja dokumentacji prototypowej i wykonawczej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
  • doświadczenie w produkcji konstrukcji lotniczych.
  • znajomości rysunku technicznego,
  • znajomość technologii wykonywania i produkcji elementów konstrukcyjnych płatowca
  • znajomość języka angielskiego lub czeskiego;
  • umiejętność organizacji pracy,
  • znajomość środowiska CAD/CAM;
  • samodzielność;
  • sumienność i dokładność;
  • czynne prawo jazdy

Oferujemy:

  • umowę o pracę ,
  • stabilne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • pracę nad ciekawym projektem od początku jego powstawania,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • miłą atmosferę w pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy