Logo Pracuj.pl

Konstruktor - Technolog

Zakład Produkcyjny FUMET Zdzisław FrukaczO firmie

6 000–10 000
brutto / mies.
  • Koronowo, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Zakład Produkcyjny FUMET Zdzisław Frukacz

Szosa Kotomierska 41

Koronowo

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • konstrukcja części maszyn - wykonywanie rysunków konstrukcyjnych,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • wsparcie techniczne innych konstruktorów z zespołu.

Nasze wymagania

  • znajomość rysunku technicznego oraz obsługa programu AutoCAD
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, pozwalającym na swobodną komunikację
  • wyobraźnia techniczna pozwalająca na planowanie realizacji procesów technologicznych
  • samodzielność w myśleniu, dokładność, systematyczność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca w zespole
  • premie uznaniowe
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, której tak bardzo wszyscy obecnie potrzebują!

O nas

Zakład Produkcyjny "FUMET" powstał w 1992 roku w Koronowie k. Bydgoszczy. Od wielu lat jest czołowym polskim producentem osłon harmonijkowych i roloosłon. Zakład produkuje również osłony teleskopowe segmentowe, stalowe (blaszane) do wszystkich typów obrabiarek, ponadto świadczy usługi w zakresie cięcia laserem oraz gięcia blach.

Posiadamy kilka tysięcy egzemplarzy dokumentacji wykonawczej osłon do szlifierek, frezarek, laserów, pras, tokarek, maszyn do obróbki kamienia, maszyn do przemysłu drzewnego oraz innych obrabiarek i urządzeń nietypowych (podnośników nożycowych, siłowników płaszczy wiertarek itp.)

Wykonujemy osłony, mieszki, służące do wymiany, odbudowy, bądź regeneracji maszyn jak również według indywidualnych potrzeb i wymiarów między innymi do nowo projektowanych konstrukcji.

Posiadamy dokumentację wykonawczą na osłony mieszkowe do większości obrabiarek firm: WMW, MAHO, HECKERT, DECKEL, laserów firmy BYSTRONIC (BYSPRINT, BYSTAR, BYSPEED, BYLASER), TRUMPF oraz producentów krajowych: Jotes Łódź, FUM Pabianice, ZM Tarnów.

Konstruktor - Technolog, Szosa Kotomierska 41, Koronowo