Konstruktor-Technolog

Pracuj.pl dla Firm

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 13 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie mebli biurowych i produktów akustycznych

  • Opracowanie pełnej dokumentacji technicznej wyrobów

  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie

  • Nadzór nad procesem produkcji prototypów oraz wdrożeniem produktu

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych, inicjowanie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów wytworzenia

Nasze wymagania

  • Minimum 3-lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Praktyczna wiedza z zakresu technologii produkcji mebli

  • Wykształcenie wyższe techniczne: technologia drewna – specjalność projektowanie mebli, mechanika i budowa maszyn lub kierunki pokrewne

  • Biegła znajomość oprogramowania CAD

  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się MS Excel

  • Dążenie do poszerzania wiedzy, nastawienie na rozwój zawodowy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku

  • Bardzo komfortowe warunki pracy

  • Bogaty pakiet socjalny (wysokie świadczenia pieniężne, nieoprocentowane pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci i młodzieży, wsparcie dla pracowników w trudnej sytuacji losowej)

  • Wsparcie rozwoju zawodowego pracowników poprzez szkolenia i warsztaty doskonalące finansowane przez pracodawcę

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Kompleksowy pakiet prywatnej opieki medycznej LUX MED z dostępem do lekarzy specjalistów na terenie całej Polski

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Naszym klientem jest FURNIKO Fabryka Mebli Biurowych czyli przedsiębiorstwo z 30 letnią tradycją, dostarczające klientom nowoczesne meble biurowe.

Przewiń do profilu firmy