Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor - Technolog

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma STALCO-INDUSTRIES z siedzibą w Krakowie specjalizuje się w produkcji maszyn służących do recyklingu odpadów. Nasze urządzenia sprzedajemy głównie na terenie Europy Zachodniej. Wysoka jakość wyrobów cieszy się coraz większym uznaniem, a to skutkuje większym zainteresowaniem również wśród polskich firm.

    W związku z dynamicznym rozwojem, firma zatrudni od zaraz osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Projektowanie i opracowywanie dokumentacji technicznej konstrukcji stalowych
    • Projektowanie i wdrażanie do produkcji nowych produktów
    • Wprowadzanie zmian w dokumentacji technologicznej oraz technicznej
    • Opracowywanie dokumentacji technologicznej
    • Weryfikacja dokumentacji technicznej i technologicznej
    • Optymalizacja technologii wytwarzania
    • Opracowywanie ofert oraz kalkulacji cenowych
    • Rozwiązywanie problemów technologicznych związanych z produkcją maszyn i urządzeń
    • Współpraca z działem produkcji, działem handlowym oraz działem kontroli jakości
    • Kontakt z klientem

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym „Mechanika i Budowa Maszyn” (preferowane) lub pokrewne
    • Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w zakresie projektowania maszyn, urządzeń lub konstrukcji stalowych
    • Dobra znajomość programu AutoCAD
    • Znajomość programów 3D-CAD (znajomość programu Inventor będzie dodatkowym atutem)
    • Wiedza z zakresu konstrukcji spawanych, wytrzymałości, budowy maszyn
    • Bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się dokumentacją
    • Kreatywność, samodzielność, zmysł techniczny i zaangażowanie
    • Umiejętność pracy z wieloma zadaniami jednocześnie/wielozadaniowość
    • Otwartość na pracę zespołową, na współpracę z innymi działami oraz dzielenie się wiedzą i umiejętnościami
    • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na okres próbny, później umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin)
    • Udział w projektach złożonych maszyn (wpływ bezpośredni na rozwój produktu)
    • Dużą różnorodność zadań
    • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    • Opieka medyczna
    • Pakiet socjalny
    • Pracę w dynamicznym, młodym zespole, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
    KLAUZULA OBOWIĄZKU INFORMACYJNEGO

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Stalco Industries Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie 31-983 przy ul. Cementowej 1. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją procesu rekrutacyjnego do pracy w naszej firmie.
    1. Dane kontaktowe w związku z przetwarzaniem danych osobowych to [email protected]
    2. Kontakt z Przedstawicielem Administratora jest pod nr tel. 126442360.
    3. Dane osobowe przetwarzane są dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c (wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze) oraz art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
    4. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia i zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące.
    5. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą usunięte.
    6. Podanie danych nie jest obowiązkowe, ale jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
    7. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane odpowiednim organom państwowym w zakresie wykonywanych zadań.
    8. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
    9. Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym z wykorzystaniem profilowania.
    10. Administrator nie będzie przekazywać Twoich danych poza teren Unii Europejskiej lub organizacji międzynarodowej.