Logo Pracuj.pl

Konstruktor - Technolog

serwal s.c. Maciej Pawlikowski, Mateusz PolańskiO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

serwal s.c. Maciej Pawlikowski, Mateusz Polański

Mierzeja Wiślana 11

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pomiar na budowie
  • nadzór nad produkcją
  • nadzór nad montażem
  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • zaangażowanie, rzetelność, sumienne wykonywanie obowiązków
  • podstawowa znajomość AutoCad oraz rysunku technicznego
  • dokładność wykonywanych czynności
  • doświadczenie w branży mile widziane
  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę nad ciekawymi projektami
  • nowoczesne rozwiązania oraz ambitne projekty
  • wsparcie zespołu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobra atmosfera pracy
  • wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • praca na południu Krakowa ul. Mierzeja Wiślana

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

O nas

Firma SERWAL ALUMINIUM SP z o.o. zajmuje się kompleksową dostawą okładzin zewnętrznych budynków (szkło, elewacje wentylowane) a także stolarki otworowej aluminiowej. Nowoczesny zakład produkcyjny mieści się na ul. Biskupińskiej 21 w Krakowie.

Konstruktor - Technolog, Mierzeja Wiślana 11, Podgórze, Kraków