Konstruktor - Technolog

  • Lębork, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.05.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 20.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PPU MIMAL jest wiodącym w Polsce producentem sprzętu brukarskiego oraz
    lekkich maszyn budowlanych z ponad 25-letnim doświadczeniem.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Lębork

    Obowiązki:

    • przygotowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i produkcyjnej,
    • wdrażanie nowych produktów,
    • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących produktach,
    • projektowanie nowych maszyn i urządzeń,
    • poszukiwanie nowych innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych.

    Wymagania:

    • umiejętność pracy w programach CAD,
    • odpowiedzialność, sumienność,
    • dobra organizacja pracy,
    • umiejętność rozwiązywania problemów i wyznaczania priorytetów,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość rozwoju i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
    • pakiet socjalny,
    • satysfakcję z własnej pracy,
    • ciekawe i ambitne wyzwania,
    • pracę w doświadczonym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.