Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor - Technolog

  • Lubochnia-Górki (pow. tomaszowski), łódzkie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TOMPLAN Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Lubochnia-Górki (pow. tomaszowski)

    OPIS STANOWISKA:

    • projektowanie lekkich przyczep samochodowych / konstrukcji stalowych,
    • opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji technicznej,
    • analiza problemów konstrukcyjnych i wskazywanie rozwiązań,
    • wdrażanie ulepszeń i modyfikacji w istniejących projektach.

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie o kierunku technicznym, mile widziane mechaniczne,
    • znajomość systemów CAD – szczególnie mile widziana znajomość PTC Creo,
    • znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej,
    • kreatywność,
    • dyspozycyjność,
    • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów CAM,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego.

    OFERUJEMY:

    • ciekawą pracę, w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju poprzez tworzenie i realizację ciekawych projektów z branży motoryzacyjnej.

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszam do przesłania
    swojej aplikacji w ogłoszeniu.

    Zgadzam się na przetwarzanie przez TOMPLAN Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.