Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor – Technolog

Rol-Pas Firma Produkcyjno-Usługowa Sławomir GawryśO firmie

  • Wojska Polskiego 9, Mielec
    Mielec, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rol-Pas Firma Produkcyjno-Usługowa Sławomir Gawryś

Wojska Polskiego 9

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie urządzeń

  • dokonywanie zmian w projektach

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • udział we wdrażaniu produktów – kontrola poprawności wykonania i funkcjonalności projektu

  • przesyłanie zleceń do podwykonawców

  • przygotowywanie wycen

Nasze wymagania

  • znajomość programów CAD (mile widziana znajomość programu IRON CAD)

  • dobra organizacja pracy

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem, ale nie jest wymagane

  • dokładność i staranność (zwłaszcza przy przesyłaniu zleceń do podwykonawców)

  • utrzymywanie porządku w tworzonych dokumentacjach

  • mile widziane wcześniejsze doświadczenie z drukiem 3D, ale nie jest ono konieczne

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia w obszarach, w których pracownik nie ma doświadczenia / nie czuje się pewnie

  • umowę o pracę w systemie jednozmianowym

  • elastyczne podejście do godzin pracy

  • pracę w niewielkim i zgranym zespole

  • przyjazną, nieformalną atmosferę

  • możliwość tworzenia od podstaw i nadzorowania powstającego produktu

  • możliwość tworzenia dodatkowych projektów podczas płatnych nadgodzin

  • ubezpieczenie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

Rol-Pas to niewielka firma rodzinna z 11-letnim doświadczeniem na rynku. Produkujemy linie transportowe, maszyny na zamówienie a specjalizujemy się w budowie maszyn i stanowisk do produkcji osłon okiennych i drzwiowych.

Przewiń do profilu firmy