Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor - Technolog

  • Pcim (pow. myślenicki), Mszana Dolna, Myślenice, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Pcim

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie modeli 3D (branża POS) ,
    • tworzenie dokumentacji technicznej oraz produkcyjnej,
    • kontrola jakości i zgodności z dokumentacją techniczną,
    • raportowanie.

    Nasze oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • doświadczenie min. 1 rok na samodzielnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży meblarskiej lub metalowej,
    • umiejętność projektowania w programach 3D-CAD (mile widziane SolidWorks),
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
    • znajomość procesów produkcyjnych,
    • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (w tym słownictwa branżowego),
    • dobra organizacja pracy,
    • znajomość branży POS będzie dodatkowym atutem,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • pracę w środowisku międzynarodowym,
    • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia,
    • dużą samodzielność oraz odpowiedzialności w realizacji zadań,
    • dużą różnorodność zadań,
    • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom3
    bottom
    bottom2