Konstruktor-Technolog Obróbki Skrawaniem

  • Ostrów Wielkopolski, Rososzyca (pow. ostrowski), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 30.07.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 29.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Piwek Centrum Obróbki Numerycznej jest firmą, która istnieje na rynku od ponad 20 lat. Przedmiotem działalności firmy PIWEK Centrum Obróbki Numerycznej jest mechaniczna obróbka metali żelaznych i nieżelaznych oraz tworzyw sztucznych. Firma świadczy usługi w zakresie frezowania, wiercenia, toczenia oraz gwintowania.

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

    odwiedź naszą stronę internetową: www.piwek.com.pl

    lub skontaktuj się z nami pod numerem: 698 915 953.

    Konstruktor - Technolog Obróbki Skrawaniem
    Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski (okolice), Rososzyca (pow. ostrowski)
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej, technicznej CAD 2D, 3D oraz nadzór nad procesem jej wdrażania
    • Tworzenie programów CAM oraz nadzór przy etapie wdrażania
    • Optymalizacja procesów produkcyjnych, ciągłe doskonalenie i przyspieszanie produkcji
    • Wspieranie działu produkcyjnego w zakresie konstrukcyjnym oraz technologicznym
    • Współpraca i wsparcie techniczne dla pracowników zajmujących się wykonywaniem kalkulacji i wycen detali zlecanych przez klientów
    • Nadzór przy etapie wdrożeń nowych wyrobów do produkcji

    Wymagania:

    • Znajomość rys. technicznego
    • Znajomość oprogramowania CAD, CAM
    • Znajomość MS Office Excel, Word, Outlook
    • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych
    • Samodzielność i kreatywność w ramach realizowanych projektów

    Oferujemy:

    • Praca w systemie zmianowym (2 zmiany: 7-15, 15-23), zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Atrakcyjny system wynagrodzeń: 5000-5600 zł brutto
    • Premia uznaniowa
    • Możliwość podwyżki
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz ciągłe podnoszenie kompetencji i kwalifikacji
    • Dofinansowanie 80-100% do studiów związanych z obróbką skrawaniem
    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.