Logo Pracuj.pl

Konstruktor-Technolog odzieży

bonprix Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • konstruowanie i modelowanie odzieży w systemie CAD;
  • wirtualne kreowanie odzieży w systemie Vidya 3D;
  • przygotowywanie dokumentacji techniczno-technologicznej w języku angielskim (tabela wymiarów, opis, skecz);
  • sporządzanie komentarzy do wzorów przedprodukcyjnych;
  • współpraca z kupcami w zakresie tworzenia kolekcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie o profilu odzieżowym;
  • znajomość zasad konstruowania i modelowania odzieży;
  • min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora;
  • znajomość programu do symulacji odzieży (Vidya 3D, Browser, CIO 3D), będzie dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego;
  • umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie;
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • kartę sportową w atrakcyjnej cenie;
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • pakiet świadczeń socjalnych;
  • nagrody za staż pracy;
  • owocowe dni;
  • dofinansowanie posiłków.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne

bonprix Sp. z o.o.

bonprix to międzynarodowa firma odzieżowa z siedzibą w Hamburgu, której celem jest oferowanie klientom na całym świecie najnowszych trendów ze światowych wybiegów, ale dostosowanych do codziennych realiów. Oferujemy inspirującą różnorodność fasonów i rozmiarów dla wszystkich prawdziwych kobiet i mężczyzn, pragnących świetnie wyglądać i dobrze się czuć.

Do realizacji naszego celu potrzebne są: modowa pasja, profesjonalizm w zakresie międzynarodowego handlu elektronicznego (e-commerce) oraz liczne grono zmotywowanych pracowników.

Model ten sprawia, że bonprix skutecznie przekonuje do siebie klientki i klientów w 29 krajach w Europie, Rosji oraz w Ameryce Północnej i Południowej. Główny punkt naszego biznesu stanowi handel elektroniczny (e-commerce) oraz sprzedaż poprzez mobilne urządzenia. Co tydzień nasze międzynarodowe sklepy internetowe prezentują na komputerze, smartfonie lub tablecie nową ofertę. Aktualna moda, indywidualne porady oraz liczne inspiracje online zachęcają naszych klientów do ponownych wizyt celem odkrywania nowości w świecie bonprix. Nasi klienci chętnie dokonują zakupów w naszych sklepach internetowych.

Obecnie na całym świecie nasz zespół współtworzy ponad 3000 osób, w Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników, którzy z ogromną pasją i w świetny sposób wykonują swoją pracę.

Najważniejszym czynnikiem naszego sukcesu są ludzie, którzy pracują dla bonprix. Dzięki ich pomysłom, know-how i kreatywnym rozwiązaniom udało nam się stać firmą, jaką jesteśmy dziś. Popieramy samodzielną pracę i inicjatywę działania. Wierzymy w pracę zespołową także wtedy, gdy poszczególni członkowie jednego zespołu znajdują się na różnych kontynentach. I co najważniejsze, pracujemy wszyscy razem na jeden cel: aby móc oferować naszym klientom na całym świecie najlepszą modę. Wspólnie uczymy się z naszych doświadczeń i wspólnie też cieszymy się z naszych sukcesów.

Konstruktor-Technolog odzieży, Łódź