Konstruktor - Technolog

EKONSTAL SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA O firmie

EKONSTAL SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Słoneczna 21

Osielsko (pow. bydgoski)

„EKONSTAL” Sp. z o.o. Sp. K. jest wiodącym producentem zbiorników stalowych, kontenerowych stacji paliw oraz aparatury przemysłowej. W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • Projektowanie konstrukcji stalowych
  • Opracowywanie kompletnej dokumentacji warsztatowej zgodnie z technologią zakładu
  • Umiejętność optymalizacji procesów technologicznych
  • Umiejętność opracowywania instrukcji obsługi projektowanych urządzeń
  • Uzgadnianie dokumentacji w Urzędzie Dozoru Technicznego oraz w jednostkach notyfikowanych
  • Kontaktowanie się z zleceniodawcą w celu ostatecznych uzgodnień konstrukcyjnych wyrobu
  • Wykonywanie kosztorysów i kalkulacji
  • Tygodniowe wyjazdy po Piotrkowa Kujawskiego raz na miesiąc

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile wdziane doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych min. 4 lat
  • Mile widziana znajomość przepisów projektowania zbiorników ciśnieniowych oraz przepisów krajowych konstrukcji zbiornikowych oraz znajomość dyrektyw związanych z projektowaniem zbiorników i zespołów zbiornikowych
  • Znajomość obsługi oprogramowania SOLIDWORKS i AUTOCAD
  • Mile widziana znajomość SOILIDWORKS SIMULATION
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiającą komunikację na poziomie komunikacyjnym
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Samodzielność w podnoszeniu swoich kwalifikacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizacji pracy swojej i młodszych konstruktorów
  • Zaangażowanie w realizacji wyznaczonych projektów

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z wiodących w swojej branży firm w Europie
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Bardzo atrakcyjny system wynagradzania
  • System szkoleń i szansę rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy