Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Technolog

B.A.U.S. AT SP. Z O.O.O firmie

  • Ostaszewo (pow. toruński)

    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i konstruowanie elementów blaszanych oraz zabudowy stanowiących wyposażenie pojazdów specjalnych (3D i 2D),

  • tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną,

  • programowanie (przygotowywanie programu obróbczego detali) na podstawie rysunku technicznego oraz modeli (SolidCAM, DXF),

  • projektowanie przemysłowe na bazie istniejących obiektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne oraz doświadczenie na analogicznym stanowisku,

  • dobra praktyczna znajomość rysunku technicznego,

  • doświadczenie w pracy z programami typu CAD (mile widziane SolidWorks, SolidCAM, AutoCAD lub pokrewne),

  • osoba cechująca się rzetelnością, komunikatywnością i umiejętnością pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu dźwigów

  • mile widziane doświadczenie z zakresu termoformowania

To oferujemy

  • możliwość rozwoju,

  • umowę o pracę na pełen etat (jednozmianowy system pracy) z atrakcyjnym wynagrodzeniem,

  • pracę w ciekawym środowisku i w prężnie rozwijającej się firmie,

  • stabilne warunki zatrudnienia.

B.A.U.S. AT SP. Z O.O.

B.A.U.S. AT to rozwijająca się firma, która dostarcza ambulansy i pojazdy specjalne na cały świat.

B.A.U.S. AT. Sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie zatrudni osobę na stanowisko:

Konstruktor / Technolog

Przewiń do profilu firmy