Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor - Technolog

  • Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 07.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "MODEL-ART" sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Ostróda

    Obowiązki:

    • opracowywanie, aktualizacja oraz nadzór nad dokumentacją techniczną
    • nadzór nad przebiegiem procesu technologicznego produkcji LPS, montażu łodzi oraz jego usprawnianie
    • przeprowadzanie testów nowych towarów wykorzystywanych do produkcji
    • opracowywanie norm materiałowych i wprowadzanie ich do systemu E-nowa
    • udzielanie wsparcia merytorycznego współpracownikom

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Doświadczenie w produkcji LPS oraz łodzi motorowych
    • Znajomość języka angielskiego
    • Znajomość rysunku technicznego
    • Znajomość obsługi komputera, w tym oprogramowania MS Office, AUTO-CAD, Rhinoceros, E-nova
    • Znajomość materiałów oraz procesu technologicznego produkcji LPS

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stałe wynagrodzenie (3 500 - 5 000 zł brutto) + premia
    • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    CV (temat: szkutnik) prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania, osobiście lub listownie na adres siedziby przedsiębiorstwa: Model Art Sp. z o.o. ul. 11-go Listopada 30D, 14-100 Ostróda

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Model-Art Sp. z o.o z siedzibą w Ostródzie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Model-Art Sp. z o.o z siedzibą w Ostródzie przy ul. 11-go Listopada 30D.

    Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.