Oferta pracy

Konstruktor Technolog

Pracuj.pl dla Firm

4 0004 800 brutto / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie techniczne konstrukcji: regałów promocyjnych, standów reklamowych, stoisk ekspozycyjnych itp. w programie Solid Works, Solid Edge.

  • Opracowanie linii cięcia dla plotera frezującego i laserów (po przeszkoleniu).

  • Aktualizacja dokumentacji technicznej wyrobów.

  • Bezpośrednia pomoc w wykonywaniu elementów prototypowych i wzorcowych.

  • Przygotowywanie kosztorysów.

Nasze wymagania

  • Minimum wykształcenie średnie techniczne.

  • Przynajmniej rok doświadczenia w tworzeniu dokumentacji technicznej w branży projektowania i produkcji materiałów POS lub w branży meblarsko-stolarskiej.

  • Praktyczna znajomość programu Solid Works/ Solid Edge.

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Premia uznaniowa.

  • Wsparcie rozwoju zawodowego przez szkolenia, kursy.

  • Wyjazdy służbowe na lokalne i międzynarodowe targi.

  • Narzędzia pracy.

  • Zmianowy tryb pracy.

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają selekcji CV

2

Rekruter przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną

3

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do pracodawcy

4

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

5

Jeżeli Pracodawca jest na TAK, skontaktuje się z Tobą

Naszym Klientem jest firma ART-PROGRES Polska sp. z o.o.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie projektowania, produkcji oraz dystrybucji materiałów reklamowych POS wspierających sprzedaż i ekspozycję towarów.

Wykonujemy m.in. regały, ekspozytory, dyspensery, dekoracje półek, standy i inne materiały, których dystrybucję przeprowadzamy na terenie Polski i Unii Europejskiej. Celem naszej Firmy jest wspieranie Klienta w kreacji i wzmacnianiu jego wizerunku na rynku, poprzez świadczenie kompleksowego zestawu usług w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji materiałów reklamowych

Przewiń do profilu firmy