Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor / Technolog

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma handlowo-usługowa z branży logistycznej obsługuje klientów kompleksowo od projektu magazynu do dostarczenia sprzętu i regałów magazynowych.

    Do naszego sympatycznego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • konstruowanie produktów
    • sporządzanie wycen
    • nadzór nad produkcją
    • weryfikacja poprawności wykonania produktów
    • kontakt z klientami
    • kontakt z dostawcami
    • prowadzenie negocjacji z aktualnymi dostawcami w zakresie cen oraz warunków umów
    • aktualizowanie baz dostawców i produktów
    • wsparcie bieżącej pracy działy handlowego (przygotowywanie cenników handlowych, obsługa posprzedażowa wraz z organizacją transportów)
    • stały nadzór nad stanami magazynowymi

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika i budowa maszyn
    • znajomość programu Autocad
    • znajomość pakietu Ms Office
    • prawo jazdy kat. B
    • dobra znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (w celu komunikowania się z dostawcami z Niemiec)

    Oferujemy:

    • samodzielne stanowisko w branży, w której nie można się nudzić
    • możliwość rozwoju i specjalistyczne szkolenia
    • umowę o pracę na pełen etat
    • komputer
    • telefon
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom