Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konstruktor Technolog

BLYSS Polska Sp. z o.o.O firmie

4 500‐7 500 zł brutto / mies.
  • Fabryczna 17, 42A

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Swoją działalność rozpoczęła w 1996 roku w Niemczech. Dynamiczny rozwój firmy przyczynił się do utworzenia polskiej firmy i utworzeniu dwóch zakładów produkcyjnych oraz punktu sprzedaży.

Firma Blyss Polska Sp. z o.o. została doceniona Diamentem Forbesa zajmując III miejsce w kategorii Małe Firmy oraz 126 miejsce w rankingu ogólnopolskim.

W związku z rozwojem i poszerzaniem zakresu działalności firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Podstawowe obowiązki pracownika

  • Projektowanie oraz modelowanie konstrukcji przyczep oraz zabudów samochodowych
  • Przygotowywanie modeli 3D, rysunków wykonawczych i montażowych w programie SOLIDWORKS,
  • Opracowywanie instrukcji technologicznych,
  • Przygotowywanie kosztorysów,
  • Opracowanie założeń pod kątem przygotowywanych ofert
  • Uczestniczenie we wszystkich etapach tworzenia produktu,
  • Poprawa efektywności produkcji, ergonomii i optymalizacja istniejących procesów,
  • Ścisła współpraca z kooperantami,

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziana Budowa Maszyn lub Inżynieia Produkcji
  • Znajomość programu SOLIDWORKS
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu projektów na produkcji
  • Kreatywność
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w prężnie działającej, międzynarodowej firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w niekorporacyjnym środowisku

Ogłoszenie archiwalne