Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Technolog

MACZKA GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • 385B
    Pustków (pow. dębicki), podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MACZKA GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

385B

Pustków (pow. dębicki)

Spółka MACZKA GROUP świadcząca usługi produkcyjne dla branży z zakresu techniki grzewczej. Zajmuje się produkcją palników na pellet, pomp ciepła oraz zasobników CWU z inox, a także świadczy usługi z zakresu gięcia i cięcia , formowania oraz spawania metali. Spółka posiada dwie marki produktowe : www.venma.pl oraz www.vasti.pl.

Związku z dynamicznym rozwojem spółki poszukujemy osoby na stanowisko konstruktor, technolog.

Opis stanowiska:

Projektowanie 3D urządzeń techniki grzewczej oraz według dokumentacji zlecającego usługę.

Podstawowe obowiązki pracownika:

- projektowanie oraz modelowanie urządzeń grzewczych;

- przygotowywanie modeli 3D, rysunków wykonawczych i montażowych w programie AUTODESK INVENTOR;

- opracowywanie instrukcji technologicznej;

- opracowywanie technologii;

- przygotowywanie kosztorysów;

-opracowywanie złożeń pod kątem przygotowywanych ofert;

- uczestniczenie we wszystkich etapach tworzenia produktów;

-  poprawa efektywności produkcji, ergonomia i optymalizacja istniejących procesów;

- ścisła współpraca z kooperantami.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i wykształcenie techniczne.

Znajomość programów CAD.

Znajomość rysunku technicznego.

Mile widziana znajomość branży grzewczej.

Kreatywność.

Samodzielność.

Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Komunikatywność.

Dobra organizacja pracy.

Mile widziana znajomość technologii produkcji elementów metalowych.

Mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktora, technologa.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie do posiadanych kwalifikacji.

Możliwość zdobycia doświadczenia.

Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Przyjazna atmosfera pracy w zaangażowanym zespole.

Udział w ciekawych oraz różnorodnych projektach.

Ogłoszenie archiwalne