Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor / Technolog

ADAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i weryfikacja dokumentacji techniczno-technologicznej

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej na potrzeby produkcji

  • weryfikacja i nadzór nad dokumentacją oraz nadzór nad procesem produkcyjnym

  • przygotowywanie modeli 3D

  • współpraca z działami: handlowym, graficznym i produkcyjnym

  • zakładanie kartotek w systemie Subiekt

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub projektowe

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • dobra znajomość obsługi programów: SolidWorks oraz AutoCad

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie i sumienność w realizacji powierzonych zadań

  • bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej i rozwojowej pozycji na rynku

  • możliwość udziału w ciekawych, rozwojowych projektach krajowych i zagranicznych

  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego, kursy językowe oraz szkolenia

  • wyjazdy integracyjne

  • premię

  • stałe godziny pracy

ADAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma ADAL w Koziegłówkach woj. śląskie , jest firmą, która od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w produkcji dekoracji bożonarodzeniowych. Zajmujemy się produkcją choinek sztucznych oraz profesjonalnym projektowaniem i wykonywaniem całościowych koncepcji świątecznych dla miast i centr handlowych. Dekorujemy centra handlowe w Polsce i na świecie.

Przewiń do profilu firmy