Oferta pracy

Konstruktor - Technolog - Specjalista ds. B+R

"INOFAMA" S.A.O firmie

  • Metalowców 7
    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"INOFAMA" S.A.

Metalowców 7

Inowrocław

Jedna z większych Firm w regionie, liczący się polski producent maszyn i urządzeń dla rolnictwa, transportu, ochrony środowiska i budownictwa.

Opis stanowiska:

  • analiza dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej pod względem wymagań projektowych dotyczących wdrażanych oraz rozwijanych produktów
  • kontakt z klientem w zakresie uzgodnień technicznych na etapie rozwoju produktu,
  • tworzenie dokumentacji na poczet pozyskiwania dofinansowania prac B+R z programów krajowych oraz międzynarodowych
  • tworzenie prezentacji multimedialnych oraz umiejętność skutecznego przedstawienia zagadnień w nich ujętych,
  • udział w tworzeniu harmonogramów projektów B+R i monitorowanie przebiegu ich realizacji,
  • odpowiedzialność za skuteczną komunikację w zespole projektowym,
  • analiza informacji zwrotnych od klientów oraz personelu realizującego testy maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki inżynierskie o profilu Mechanika i Budowa Maszyn, zarządzanie produkcją lub pokrewne),
  • Zdolność do przejrzystego definiowania priorytetów oraz identyfikacji potencjalnych problemów technicznych i operacyjnych,
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego,
  • Wysokie zdolności analizy i syntezy informacji,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomości projektowania 3D preferowana znajomość programu Solid Works oraz znajomości programów ERP,
  • Doskonałe zdolności interpersonalne - ukierunkowanie na pracę w zespole,
  • Znajomość procesów obróbki metali.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów produkcji oraz koordynacji postępów prac B+R

Oferta:

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym, dynamicznym zespole, na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, pakietem świadczeń socjalnych oraz z możliwością podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny.

INOFAMA S.A.

Biuro Spółki

ul. Metalowców 7

88-100 Inowrocław

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy