Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Technolog

LOXEE Sp. z o.o.O firmie

  • Fabryczna 5
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

LOXEE Sp. z o.o.

Fabryczna 5

Tychy

Firma produkująca sprzęt sportowy poszukuje kandydata na stanowisko Konstruktor- Technolog. Zajmujemy się opracowaniem i produkcją sprzętu sportowego dla renomowanych firm światowych.

Opis stanowiska:

  • udział w projektach dotyczących rozwoju nowych produktów sportowych,
  • kontakt i współpraca z klientami,
  • dostosowywanie rozwiązań produktowych do wymagań klienta,
  • udział we wdrożeniach prototypów do produkcji,
  • udział w zespole badawczo-rozwojowym,
  • sporządzanie oraz weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • nadzór techniczny nad realizacją projektów w fazie produkcji,
  • rozwiązywanie problemów oraz wykrywanie i usuwanie usterek,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość programu Solid Works – warunek konieczny,
  • doświadczenia w pracy na stanowisku technologa lub konstruktora przy projektowaniu nowych produktów, wdrażaniu ich do produkcji,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
  • bardzo duża dokładność i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność,
  • chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę z młodym zespołem,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • możliwość pracy dla renomowanych marek,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  •  świadczenie dodatkowe: Karta Multisport, opieka zdrowotna

Ogłoszenie archiwalne