Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - technolog

DS TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5 6009 000 brutto / mies.

DS TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bohaterów Westerplatte 8

Ustka

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór technologiczny nad bieżącym procesem produkcji. Wdrażanie nowych zastosowań i technologii. Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności. Nadzór nad dokumentacją technologiczną.

  • Praca w nowo tworzonym zespole konstruktorskim składającym się min z naukowców z Politechniki Gdańskiej przy projektowaniu i produkcji innowacyjnego wysokociśnieniowego prototypu urządzenia dla przemysłu spożywczego.

Nasze wymagania

  • znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość technologii wytwarzania (procesów technologicznych)

  • umiejętność obsługi programu AutoCad, Inventor lub innego 2D+3D

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność konstruowania maszyn, urządzeń, doboru podzespołów

  • umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz pracy zespołowej

  • rzetelność, samodzielność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość wykonywania pracy w ramach samozatrudnienia

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kompetencji kandydata

DS TECHNOLOGY Spółka z o.o. jest firmą zajmującą się produkcją maszyn przemysłowych i urządzeń spożywczych oraz prefabrykacją konstrukcji stalowych.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: zakład produkcyjny zlokalizowany w Ustce, biuro konstrukcyjne w SIT w Słupsku.