Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Technolog w Wydziale Produkcji Komponentów Metalowych

DFM Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyńska 21, Dobre Miasto
    Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DFM Sp. z o.o.

Olsztyńska 21

Dobre Miasto

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie mechanizmów do produkcji mebli,

  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej,

  • wsparcie i współudział przy wdrażaniu projektów do produkcji,

  • standaryzacja oraz bieżąca aktualizacja zmian w dokumentacji konstrukcyjnej,

  • analizowanie cech produktowych w celu poprawy technologii ich wykonania, zużycia materiałów oraz szacowania pracochłonności,

  • inicjowanie zmian technologii wykonania produktu, stosowanych materiałów i elementów,

  • ciągła współpraca z poszczególnymi działami Firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z programami CAD,

  • bardzo dobra znajomość technologii produkcji elementów metalowych,

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora,

  • doświadczenie w tworzeniu technologii,

  • przestrzenna wyobraźnia i umiejętność przestrzennego myślenia,

  • umysł analityczny, dokładność, samodzielność i precyzja,

  • zmysł estetyczny oraz kreatywność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

  • dla ambitnych możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

  • przyjazna atmosfera pracy w zaangażowanym zespole,

  • pakiet benefitów: socjalny, medyczny, sportowo-rekreacyjny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Jesteśmy wiodącym i dynamicznie rozwijającym się producentem mebli tapicerowanych wyłącznie z polskim kapitałem. Swoje wyroby w niemal całości przeznaczamy na wymagające rynki krajów Unii Europejskiej.

Siłą naszej firmy jest zespół ponad 1300

wysoko wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji z klauzulą o ochronie danych osobowych klikając w przycisk Aplikuj