Konstruktor - Technolog w Wydziale Produkcji Komponentów Metalowych

DFM Sp. z o.o.O firmie

  • Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DFM Sp. z o.o.

Olsztyńska 21

Dobre Miasto

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie mechanizmów do produkcji mebli,
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej,
  • wsparcie i współudział przy wdrażaniu projektów do produkcji,
  • standaryzacja oraz bieżąca aktualizacja zmian w dokumentacji konstrukcyjnej,
  • analizowanie cech produktowych w celu poprawy technologii ich wykonania, zużycia materiałów oraz szacowania pracochłonności,
  • inicjowanie zmian technologii wykonania produktu, stosowanych materiałów i elementów,
  • ciągła współpraca z poszczególnymi działami Firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość i doświadczenie w pracy z programami CAD,
  • bardzo dobra znajomość technologii produkcji elementów metalowych,
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora,
  • doświadczenie w tworzeniu technologii,
  • przestrzenna wyobraźnia i umiejętność przestrzennego myślenia,
  • umysł analityczny, dokładność, samodzielność i precyzja,
  • zmysł estetyczny oraz kreatywność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • dla ambitnych możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • przyjazna atmosfera pracy w zaangażowanym zespole,
  • pakiet benefitów: socjalny, medyczny, sportowo-rekreacyjny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Jesteśmy wiodącym i dynamicznie rozwijającym się producentem mebli tapicerowanych wyłącznie z polskim kapitałem. Swoje wyroby w niemal całości przeznaczamy na wymagające rynki krajów Unii Europejskiej.

Siłą naszej firmy jest zespół ponad 1300

wysoko wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji z klauzulą o ochronie danych osobowych klikając w przycisk Aplikuj

Konstruktor - Technolog w Wydziale Produkcji Komponentów Metalowych, Olsztyńska 21, Dobre Miasto