Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor - Technolog

Legipol Sp. z o.o.O firmie

  • Ogrodowa 15B, Wałbrzych
    Wałbrzych, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Legipol Sp. z o.o.

Ogrodowa 15B

Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej i produkcyjnej,

  • Tworzenie planów produkcyjnych dla wydziału produkcyjnego (bieżące nestungi, plany produkcyjne na maszyny CNC),

  • Doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności – pomiar i weryfikacja czasów pracy na produkcji,

  • Uczestniczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych,

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej produktów specjalnych,

  • Sporządzanie analiz, zestawień i raportów oraz współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, preferowany absolwent studiów inżynierskich/magisterskich: Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Produkcji, Inżynieria Materiałowa lub podobnych,

  • Znajomość programów do projektowania 3D (Solid Edge),

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • Biegła obsługa komputera i programów operacyjnych (przede wszystkim Excel),

  • Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • Gotowość do nauki, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole, zdolność radzenia sobie z presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilną, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej, karta MultiSport oraz ubezpieczenie NNW,

  • Pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Legipol Sp. z o.o. jest liderem na rynku ogrodzeń systemowych. Ponad 60–letnie doświadczenie sprawia,

że systemy Legi są doceniane na całym świecie. Firma oferuje ogrodzenia dla infrastruktury publicznej, obiektów przemysłowych, deweloperskich, sportowych i posesji prywatnych. W sprzedaży znajdują się także ogrodzenia dedykowane obiektom wojskowym oraz lotniskom.

Produkcja ogrodzeń Legi odbywa się w nowoczesnej fabryce w Wałbrzychu, w której łącznie pracuje ponad

300 osób. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii gwarantuje produktom Legi długoletnią wytrzymałość

Przewiń do profilu firmy