Oferta pracy

Konstruktor Technolog

WILLSON & BROWN sp. z o.o.

Muszkieterów 15C

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, modelowanie 3D oraz opracowywanie dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej

  • Wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych w ramach prowadzonych projektów

  • Nadzorowanie wykonania prototypu

  • Prace projektowe w zakresie konstruowania wyrobów

  • Tworzenie procesów technologicznych i dobór materiałów

  • Współpraca i merytoryczne wspieranie innych działów również zagranicznych

  • Udział w spotkaniach projektowych

  • Bieżące raportowanie postępu prac

Nasze wymagania

  • Min. 2 – letniego doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny

  • Bardzo dobrej praktycznej znajomości SolidWorks– warunek konieczny

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min B2 – warunek konieczny (sprawdzanej podczas rozmowy rekrutacyjnej)

  • Wyższego wykształcenia technicznego

  • Doświadczenia w branży POS lub w branży pokrewnej

  • Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej

  • Znajomości technologii obróbki metalu, tworzyw, drewna

  • Znajomość materiałów wykorzystywanych do produkcji POS

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole projektowym

  • Umiejętności pracy pod presją czasu zgodnie z wyznaczonym harmonogramem

  • Precyzji, dokładności, dobrej organizacji pracy oraz pomysłowości

Mile widziane

  • Doświadczenie w firmie o charakterze sprzedażowo – produkcyjnym oraz w międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Ciekawe, inspirujące projekty, realizowane w oparciu o najnowsze technologie

  • Pracę w międzynarodowym, kreatywnym środowisku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie