Oferta pracy

Konstruktor - Technolog

Balton Sp. z o.o.

Modlińska 294

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych wyrobów zgodnie z przyjętymi normami

  • Optymalizacja i rozwój istniejących produktów i procesów technologicznych

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną nowych i istniejących wyrobów zgodnie z ISO 13485

  • Współpraca z klientami, podwykonawcami, dostawcami i instytutami badawczymi

  • Wspieranie produkcji w ciągłym optymalizowaniu procesów produkcyjnych

  • Szukanie nowych, innowacyjnych rozwiązań i koncepcji w zakresie konstrukcji wyrobów medycznych

  • Udział w planowaniu i realizacji badań wyrobów zgodnie z przyjętymi normami

  • Wdrażanie projektów/wyrobów do produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Biegła znajomość rysunku technicznego

  • Bardzo dobra znajomość programów SolidWorks i AutoCAD

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność analitycznego, technicznego myślenia oraz zdolności do rozwiązywania problemów technicznych

  • Wiedza z materiałoznawstwa i technologii wytwarzania

  • Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

Korzyści ze współpracy z nami to m.in. praca przy projektach umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia, duża samodzielność w działaniu, stabilne warunki zatrudnienia, prywatny pakiet medyczny, dofinansowanie ubezpieczenia na życie, benefity socjalne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Balton Sp. z o.o. jest największym polskim producentem wyrobów medycznych, poprawiających zdrowie i ratujących życie pacjentów w niemal 80 krajach na 6 kontynentach.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, dumną ze swojej ponad 40-letniej historii naznaczonej sukcesami i innowacjami technologicznymi.

Specjalizujemy się w produkcji sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb kardiologii, radiologii, anestezjologii, dializy, chirurgii, ginekologii i urologii, a w ostatnich latach także flebologii.

Przewiń do profilu firmy