Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor Technolog

Aereco WentylacjaO firmie

  • Warszawa, Dobra 13, Łomna-Las (pow. nowodworski)

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca w środowisku Solid Works,

  • praca w środowisku SAGE ERP Zarządzenie Produkcją – nadzór nad dokumentacją wyrobów,

  • udział w opracowaniu nowych produktów,

  • wdrażanie nowych technologii produkcji,

  • wsparcie działu R&D w pracach rozwojowych,

  • prace badawcze w laboratorium,

  • udział w tworzeniu prototypów,

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną (instrukcje, katalogi, specyfikacje),

  • wsparcie procesów optymalizacji produkcji,

  • ścisła współpraca z działem produkcji i logistyki oraz innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • obsługa pakietu Solid Works w zakresie obróbki blach i modeli z tworzyw sztucznych,

  • mile widziane praktyczne doświadczenie w technologii obróbki blach,

  • znajomość modułu Solid Works Flow Simulation (CFD) i SAGE ERP będzie dodatkowym atutem,

  • systematyczność, dokładność, samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie,

  • umiejętność organizacji pracy pod presją i zorientowanie na sukces,

  • szukamy odważnych, optymistycznych i kreatywnych osób o silnej osobowości.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i samorealizacji,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • ciekawą pracę w zgranym zespole,

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.

Aereco Wentylacja

AERECO WENTYLACJA Sp. z o.o. - firma z branży wentylacyjnej i pożarowej działająca na rynku B2B.

Przewiń do profilu firmy