Oferta pracy

Konstruktor - technolog

"WDX" S.A.O firmie

  • Szczawińska 54, Zgierz
    Zgierz, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

"WDX" S.A.

Szczawińska 54

Zgierz

Twój zakres obowiązków

  • pracę nad nowoczesnymi systemami logistyki magazynowej,

  • projektowanie funkcjonalne systemów składowania,

  • tworzenie dokumentacji wykonawczej i montażowej konstrukcji regałowych,

  • przygotowanie kalkulacji i specyfikacji elementów - BOM,

  • tworzenie marszrut i struktur technologicznych wyrobów w systemie ERP,

  • współpraca z Pionem Handlowym oraz Działami Produkcji i Zakupów,

  • udział w pracach rozwojowych nowych produktów i wdrażaniu nowych technologii produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: kierunki mechaniczne,

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz technologii obróbki stali,

  • znajomość norm i wymogów technicznych,

  • obsługa Autocad oraz Inventor,

  • umiejętność obsługi MS Excel,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • sumienność i terminowość wykonywanych zadań,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego minimum B2,

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • udział w innowacyjnych projektach branżowych,

  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne),

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

"WDX" S.A.

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT.

Przewiń do profilu firmy