Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor - Technolog

  • Żnin, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 04.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kohler+ Bovenkamp Polska Sp. z o.o.

    Firma Köhler + Bovenkamp - Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy KÖBO-DONGHUA z Wuppertalu, światowego producenta łańcuchów i kół łańcuchowych stosowanych w wielu gałęziach przemysłu, aktywnie działającego od ponad 100 lat poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Żnin
    Region: kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej,
    • weryfikacja dokumentacji technicznej,
    • współpraca w zakresie tworzenia ofert krajowych i zagranicznych oraz ich wycena,
    • tworzenie i weryfikacja standardów jakościowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie techniczne o kierunkach mechanicznych,
    • znajomość AutoCAD oraz MS Office,
    • mile widziana znajomość programu ProE,
    • dobra znajomość rysunku technicznego,
    • umiejętność tworzenia technologii i wycen,
    • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o wysokich standardach,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

    Rozpatrywane będą jedynie kandydatury osób z województwa kujawsko - pomorskiego oraz wielkopolskiego.

    Osoby zainteresowane prosimy i przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.