Konstruktor urządzeń energoelektronicznych (k/m)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 20.03.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 19.04.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta, firmy mieszczącej się pod Wrocławiem, poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    KON/WRO/0318
    Opis stanowiska:
    • projektowanie urządzeń energoelektronicznych.
    Profil kandydata:
    • wykształcenie wyższe,
    • doświadczenie minimum 1-2 lata w zawodzie,
    • doświadczenie w projektowaniu urządzeń energoelektronicznych,
    • dobra organizacja pracy,
    • umiejętność pracy w zespole projektowym,
    • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
    • dodatkowym atutem będą: uprawnienia SEP do 1 kV.
    Propozycja przyszłego pracodawcy:
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • udział w ciekawych projektach oraz kontakt z nowymi technologiami,
    • praca w podstawowym systemie czasu pracy  8:00-16:00,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • przyjazne środowisko pracy w koleżeńskim zespole,
    • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji oraz awansu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis