Oferta pracy

Konstruktor Urządzeń Użytkowych

InterplasticO firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Interplastic to firma PRODUKCYJNA z 30-to letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w produkcji:

  • sprzętu sportowego
  • mebli gastronomicznych do branży HORECA
  • profesjonalnych gablot muzealnych i systemów wystawienniczych
  • offshore
  • elementów stalowych dla branży budowalnej

Zatrudniamy ponad 100 pracowników, ale zachowaliśmy dynamizm i elastyczność małej firmy, oraz rodzinną atmosferą, przy jednoczesnym stałym doskonaleniu naszych procesów produkcyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej produkcji poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

KONSTRUKTOR URZĄDZEŃ UŻYTKOWYCH

Obowiązki:

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej;
  • Przygotowanie rysunków technicznych;
  • Kooperacja z Działem Handlowym i Technicznym.

Nasze oczekiwania:

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej oraz technologicznej;
  • Praca z programami Autodesk AutoCad, Autodesk Inventor;
  • Projektowanie + Konstrukcja urządzeń;
  • Wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem;
  • Dokładność,  staranność, dobra organizacja czasu pracy;
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na 3 miesięczny okres próbny, następnie na 33 miesiące i następnie na czas nieokreślony,
  • Duża różnorodność projektowanych wyrobów od bramek do piłki nożnej, przez stoły do fast food, do gablot muzealnych,
  • Możliwość pracy w firmie posiadającej halę produkcyjną zorganizowaną zgodnie z wymogami lean management,
  • Pracę w zgranym, dynamicznym i zmotywowanym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy