Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor w Biurze Realizacji Inwestycji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PFR to grupa instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i wzrost gospodarczy kraju.

    PFR Nieruchomości S.A. jest spółką zależną Polskiego Funduszu Rozwoju, którego zadaniem jest wspieranie rozwoju gospodarczego kraju i podnoszenie jakości życia Polaków. PFR Nieruchomości S.A. wzmacnia potencjał ogólnopolskiego rynku mieszkaniowego poprzez realizację inwestycji o istotnym znaczeniu dla lokalnych społeczności. Naszą misją jest zwiększenie dostępności mieszkań na wynajem, także dla słabiej uposażonych rodzin. Działamy na zasadach komercyjnych, bez angażowania pieniędzy podatników.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    Zarządzanie Projektem inwestycyjnym w branży konstrukcyjnej w zakresie przygotowania dokumentacji projektowej i realizacji budowy osiedla budynków wielorodzinnych, obejmujące:

    • analizę warunków geotechnicznych terenu, warunków posadowienia, zlecanie i odbiór opracowań geotechnicznych,
    • analizę rozwiązań technicznych, ocena i weryfikacja dokumentacji projektowej,
    • analiza techniczno – ekonomiczna rozwiązań projektowych
    • analiza, ocena, bieżąca weryfikacja dokumentacji projektowej oraz zmian projektowych, kontrola postępu prac w zakresie wykonania opracowań projektowych,
    • udział w negocjacjach i wyborze wykonawcy robót
    • doradztwo inżynierskie w zakresie inwestycji,
    • współpraca z kierownictwem, innymi uczestnikami Projektu
    • wdrażanie standaryzacji procesu.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższego kierunkowego inżynierii budowlanej w specjalności konstrukcje inżynierskie i budowlane,
    • Uprawnień wykonawczych i projektowych w zakresie specjalności konstrukcje budowlane bez ograniczeń,
    • Doświadczenia w projektowaniu i kierowaniu robotami budowlanymi minimum 5 lat,
    • Doświadczenia w realizacji projektów w budownictwie mieszkaniowym, konstrukcji budowlanych,
    • Mile widziane doświadczenie pracy w zakresie inspektora nadzoru
    • Dobrej znajomości MS Office – szczególnie MS Project, MS Excel, MS Word, Auto CAD,
    • Mile widziana znajomość programu kosztorysowego Norma, Robot Structural, Geo5
    • Wymagane prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w dynamicznej organizacji rozwijającej budownictwo mieszkaniowe na terenie całej Polski w programie Mieszkanie Plus,
    • Umowę o pracę, wraz z szerokim pakietem benefitów
    • Możliwość uzyskania awansu,
    • Możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą,
    • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFR Nieruchomości S.A ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia ww. procesu rekrutacji.

    albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PFR Nieruchomości S.A ul. Przeskok 2, 00-032 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia ww. procesu rekrutacji oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez PFR Nieruchomości S.A.”

    Informacje o przetwarzaniu danych osobowych

    Administrator danych

    W związku z przystąpieniem do rekrutacji, administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest PFR Nieruchomości S.A. z siedzibą w Warszawie, które w powyższym celu będzie przetwarzało dane.