Oferta pracy

Konstruktor w Dziale Badawczo-Rozwojowym

MEDGAL sp. z o.oO firmie

  • Księżyno (pow. białostocki), podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

MEDGAL   sp. z o.o.

Firma MEDGAL – polski producent implantacyjnych wyrobów medycznych, poszukuje kandydata na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • Projektowanie wyrobów i oprzyrządowania warsztatowego w środowisku SolidWorks
  • Tworzenie dokumentacji technicznej (2D i 3D)
  • Prace projektowe związane z wdrożeniem nowych produktów
  • Współpraca z jednostkami badawczymi, kontrahentami, a także z innymi działami firmy
  • Nadzór nad realizacją projektu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Inżynieria Biomedyczna lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania: SolidWorks, pakiet MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne porozumiewanie się w środowisku zawodowym
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Dyspozycyjność, sumienność , dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
  • Rozwój zawodowy
  • Stabilność zatrudnienia
Aplikacje – CV zawierające klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MEDGAL sp. z o.o. w Księżynie dla potrzeb aktualnej rekrutacji oraz w kolejnych rekrutacjach  kandydatów na pracowników MEDGAL sp. z o.o. w Księżynie (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia 216/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)”

prosimy przesłać  klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MEDGAL sp. z o.o. w Księżynie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy