Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor w dziale Konstrukcji Elektrycznej

  • Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aumatic Sp. z o.o.

    O Firmie:

    Aumatic jest firmą zajmującą się projektowaniem i budową maszyn oraz linii montażowych. Firma wykonuje pojedyncze stanowiska oraz kompletne linie technologiczne - projektowane według wymagań klienta. Pracujemy na bazie własnych projektów lub zleconej dokumentacji.

    Aby sprostać tym wymaganiom otrzymane zlecenia realizujemy w oparciu o własną kadrę inżynierską oraz doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników na każdym etapie produkcji. Posiadamy dobrze wyposażony warsztat narzędziowy oraz niezbędną powierzchnię do budowania dużych linii technologicznych.

    Nasi klienci to głównie producenci części i podzespołów z branży Automotive oraz AGD.

    Miejsce pracy: Skawina
    Opis stanowiska:
    • Projektowanie schematów elektrycznych maszyn i urządzeń,
    • Dobór optymalnych rozwiązań technicznych,
    • Nadzór merytoryczny w trakcie montażu i uruchamiania maszyn,
    • Współpraca z działami wewnątrz firmy w trakcie realizacji zlecenia.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe (Automatyka i Robotyka lub pokrewne),
    • Znajomość schematów elektrycznych,
    • Znajomość programów ePLAN, pokrewnych AutoCAD oraz pakietów biurowych,
    • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją techniczną
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
    • Samodzielność i zaangażowanie w realizację projektu,

    Oferujemy

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • Przyjazną atmosferę pracy w gronie doświadczonych inżynierów,
    • Kontakt z najnowszymi technologiami
    • Możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez naszą stronę internetową www.aumatic.eu lub klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Aumatic sp. z o.o. z siedzibą w Skawina, Pilsudskiego 22 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Aumatic sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie przy ul. Pilsudskiego 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Aumatic sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie przy ul. Pilsudskiego 22 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Aumatic sp. z o.o.. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego. Dane te nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Podstawą przetwarzania danych są obowiązujące regulacje prawne (w szczególności Kodeks Pracy) oraz udzielona przez Państwa zgoda. Przetwarzane przez administratora dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. Posiadają Państwo prawo do:

    żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania a także do przenoszenia swoich danych osobowych;
    wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody, nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    Wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO)

    Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przepisami prawa, w szczególności Kodeksu pracy jest obligatoryjne, w pozostałym przypadku jest dobrowolne. Wszelkie zapytania oraz oświadczenia w zakresie ww. praw należy kierować pod poniższe dane kontaktowe:

    Dane kontaktowe administratora danych:

    Aumatic sp. z o.o. Ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22, 32-050, Skawina

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.