Konstruktor w dziale mechatronicznym

XTPL SA

XTPL SA

Stabłowicka 147

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i prototypowanie układów funkcjonalnych drukarek XTPL i stanowisk badawczych do precyzyjnego druku nanomateriałów

  • Przygotowywanie i modyfikacja dokumentacji CAD przy użyciu Autodesk Inventor

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną i projektową w środowisku Autodesk Vault

  • Montaż i testy wykonywanych prototypów i drukarek XTPL

  • Dokumentowanie wyników badań i testów w postaci raportów – wyznaczanie parametrów urządzenia i optymalizacja projektu

  • Aktywna współpraca z pozostałymi laboratoriami XTPL

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru mechatroniki (preferowane kierunki studiów: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka, Mechatronika bądź pokrewne)

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania i rozwoju produktów integrujących elementy mechaniki, elektroniki i systemów automatyki

  • Biegła obsługi narzędzi CAD

  • Umiejętność konstruowania układów mechatronicznych opartych o napędy, sensory i układy wizyjne

  • Znajomość zagadnień związanych z techniką liniową, przeniesieniem napędu, technikami wytwórczymi i obróbką metalu

  • Zdolności manualne, obsługa narzędzi warsztatowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)

  • Umiejętność syntetycznej prezentacji wyników prac

  • Zdolność analitycznego myślenia, kreatywnego rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w druku 3D

  • Wiedza z zakresu nanotechnologii

  • Znajomość zagadnień związanych z techniką pomiarową oraz montażową

To oferujemy

  • Możliwość pracy w interdyscyplinarnym zespole tworzonym przez ludzi z pasją

  • Pracę przy rozwoju technologii nanodruku i urządzeń wysokiej precyzji

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Motywacyjny pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce