Ta oferta pracy jest nieaktualna od 531 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor w dziale R&D

  • Kornice (pow. raciborski), śląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Polski producent, odznaczony tytułem TOP pracodawcy województwa śląskiego oraz Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR 2017, poszukuje w związku ze wzmożoną ekspansją rynku szwedzkiego, fińskiego i norweskiego, doświadczonych specjalistów ds. obsługi klienta.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kornice (pow. raciborski)

    Obowiązki:

    • Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych, produktów z branży stolarki otworowej
    • Optymalizacja kosztów i czasu realizacji projektów
    • Współudział we wszystkich etapach powstawania produktów, od projektu do wdrożenia
    • Kreowanie rozwiązań spełniających założenia biznesowe realizowanych wdrożeń produktowych
    • Czynny udział w ustaleniach technicznych z poddostawcami
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej produktu (m.in. listy komponentów, czynności technologicznych, innych niezbędnych do wdrożenia nowego produktu informacji dla działów współpracujących)
    • Określenie na etapie projektowania oczekiwanych parametrów produktu, późniejsze ich monitorowanie we współpracy z Działem Jakości
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane na kierunku Mechanika i budowa maszyn lub pokrewnym, ewentualnie Budownictwo Lądowe
    • Doświadczenie w zakresie projektowania 2 i 3D, w tym numerycznych obliczeń wytrzymałościowych i cieplnych
    • Mile widziane doświadczenie w dziale R&D
    • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa, w szczególności tworzyw sztucznych i materiałów kompozytowych
    • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Dobra znajomość programów do projektowania 2 i 3D typu CAD
    • Dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole i pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Pracę w młodym zespole profesjonalistów
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz zrealizowanych projektów
    • Jasne kryteria dotyczące systemu ścieżek kariery w firmie
    • Karta multisport, prywatna opieka medyczna

    Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV za pomocą:

    Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    bottom