Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konstruktor w dziale R&D

  • Kornice (pow. raciborski), śląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Polski producent, odznaczony tytułem TOP pracodawcy województwa śląskiego oraz Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR 2017, poszukuje w związku ze wzmożoną ekspansją rynku szwedzkiego, fińskiego i norweskiego, doświadczonych specjalistów ds. obsługi klienta.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Kornice (pow. raciborski)

Obowiązki:

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i materiałowych, produktów z branży stolarki otworowej
  • Optymalizacja kosztów i czasu realizacji projektów
  • Współudział we wszystkich etapach powstawania produktów, od projektu do wdrożenia
  • Kreowanie rozwiązań spełniających założenia biznesowe realizowanych wdrożeń produktowych
  • Czynny udział w ustaleniach technicznych z poddostawcami
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej produktu (m.in. listy komponentów, czynności technologicznych, innych niezbędnych do wdrożenia nowego produktu informacji dla działów współpracujących)
  • Określenie na etapie projektowania oczekiwanych parametrów produktu, późniejsze ich monitorowanie we współpracy z Działem Jakości
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane na kierunku Mechanika i budowa maszyn lub pokrewnym, ewentualnie Budownictwo Lądowe
  • Doświadczenie w zakresie projektowania 2 i 3D, w tym numerycznych obliczeń wytrzymałościowych i cieplnych
  • Mile widziane doświadczenie w dziale R&D
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa, w szczególności tworzyw sztucznych i materiałów kompozytowych
  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dobra znajomość programów do projektowania 2 i 3D typu CAD
  • Dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole i pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w młodym zespole profesjonalistów
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz zrealizowanych projektów
  • Jasne kryteria dotyczące systemu ścieżek kariery w firmie
  • Karta multisport, prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV za pomocą:

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się