Konstruktor w dziale R&D

LED Labs S.A.

Biskupińska 23d

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie przygotowania i wdrożenia do produkcji nowych produktów

  • udział w projektowaniu nowych produktów w środowisku SolidWorks

  • prototypowanie produktów - obsługa drukarek 3D

  • tworzenie dokumentacji technicznej

  • kontrolowanie terminowości, jakości i ceny w procesie powstawania prototypów

  • przygotowywanie próbek do pomiarów

  • pomoc przy badaniach fotometrycznych i elektrycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość SolidWorks oraz ZW3D

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • wiedza z zakresu organizacji procesów produkcyjnych i technologicznych

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • sumienność, terminowość, komunikatywność i zaangażowanie

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży oświetleniowej

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umową o pracę

  • interesującą oraz odpowiedzialną pracę zapewniającą wyzwania i nowe doświadczenia zawodowe,

  • pracę nad ciekawymi zagadnieniami na rozwijającym się rynku oświetlenia LED,

  • nowoczesne narzędzia pracy

  • benefity pozapłacowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • niezbędne nowoczesne narzędzia do pracy

LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Przewiń do profilu firmy