Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor w Dziale R&D

Enbio Technology Sp zo.o

  • Rumia

    Rumia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w procesie konstruowania, prototypowania, weryfikacji, walidacji, industrializacji i rejestracji nowo wdrażanych sterylizatorów

  • Prowadzenie testów i diagnozowanie problemów technicznych dotyczących wdrażanych i produkowanych autoklawów

  • Rozwój i udoskonalanie, wdrażanie zmian technicznych, nowych funkcjonalności oraz usprawnień technologicznych i technicznych dla istniejących sterylizatorów

  • Udział w opracowaniu instrukcji montażowych i procesów produkcyjnych oraz udział w procesie kontroli technicznej i analitycznej produkowanych autoklawów

  • Określanie i weryfikacja wymagań jakościowych, technicznych i technologicznych podzespołów dla dostawców

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej dla nowych wyrobów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z inżynierią produkcji, technologią produkcji, R&D

  • Dobrą znajomość rysunku technicznego i maszynowego

  • Zaawansowaną umiejętność pracy z programami z rodziny CAD przy projektowaniu 2D i 3D (Creo)

  • Kompetencje matematyczne w zakresie obliczania i analityki

  • Co najmniej komunikatywną znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym i kompetentnym zespole,

  • Samodzielność w realizacji zadań oraz możliwość pracy z najnowszymi technologiami

  • Kompleksowe wdrożenie oraz przygotowanie do pracy

  • Współpracę i tworzenie rozwiązań technicznych dla najbardziej innowacyjnych urządzeń medycznych w swojej klasie

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Stworzyliśmy Enbio, ponieważ bezpieczeństwo i zdrowie ludzi jest naszym priorytetem. Jesteśmy najbardziej dynamicznym producentem autoklawów medycznych klasy B.

W oparciu o nasze 25-letnie doświadczenie łączymy najnowocześniejsze rozwiązania biotechnologiczne z doskonałym designem. Nasza pasja i wytrwałe dążenie do celu sprawiły, że dzisiaj to właśnie Enbio jest No 1 wśród urządzeń do sterylizacji.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy