Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor w dziale sprzedaży

TEAMTECHNIK PRODUCTION TECHNOLOGY SP. Z O.O.O firmie

  • Skawina, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dołącz do nas i rozpocznij pracę w zespole, który projektuje, buduje i wdraża nowoczesne linie produkcyjne oraz testery dla naszych klientów z całego świata.

Będziesz kluczowym członkiem zespołu projektowego wspierającego proces sprzedażowy, odpowiedzialnym za tworzenie koncepcji rozwiązań automatyzujących procesy produkcyjne. Będziesz raportować do Kierownika Działu Sprzedaży, a Twoje umiejętności techniczne i specjalistyczna wiedza, przyczynią się do rozwoju różnorodnych projektów.

Opis stanowiska

  • Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowanie koncepcji technicznej,
  • Kalkulacji bazując na opisie zawartym w zapytaniu klienta,
  • Ustalenie z Klientami i Dostawcami parametrów technicznych procesu i produktu,
  • Dobór elementów zakupowych,
  • Ścisłą współpracę z działem sprzedaży na etapie przygotowania oferty,
  • Współpracę z innymi działami firmy podczas realizacji projektów.

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu mechaniki i automatyki maszyn,
  • Praktyczna znajomość oprogramowania z zakresu projektowania (preferowany SolidWorks),
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Samodzielność,
  • Doświadczenie w pracy przy konstrukcjach mechanicznych,
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole i pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność przeprowadzenia analizy czasu cyklu.

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej i cały czas rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży,
  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w kreatywnym zespole,
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Pakiet socjalny i opiekę medyczną,
  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanego doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Ogłoszenie archiwalne