Konstruktor w obszarze konstrukcji drewnianych (budownictwo modułowe)

MOD21

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w zakładzie produkcji modułów budowlanych MOD21 w Ostaszewie koło Torunia;

  • Opracowywanie i optymalizacja projektów koncepcyjnych, technicznych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji drewnianych;

  • Wykonywanie rysunków oraz dokumentacji warsztatowej oraz montażowej dla konstrukcji drewnianych;

  • Tworzenie oraz udoskonalanie modelu konstrukcji;

  • Ścisła współpraca z wydziałami planowania, produkcji oraz montażu w kraju i za granicą;

  • Udział w przygotowaniu kosztorysów;

  • Ocena poprawności rozwiązań konstrukcyjnych;

  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;

  • Wykształcenie wyższe w obszarze budownictwa;

  • Doświadczenie w sporządzaniu projektów konstrukcyjnych;

  • Preferowane doświadczenie w obszarze konstrukcji drewnianych;

  • Znajomość programu AutoCAD;

  • Rozwinięty zmysł techniczny oraz wyobraźnia przestrzenna;

  • Gotowość do pracy na terenie Ostaszewa (woj. kujawsko-pomorskie).

Mile widziane

  • Znajomość programu Dietrich’s;

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie dobrym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • partnerska atmosfera współpracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

MOD21

Grupa ERBUD istnieje od ponad 30 lat.

Jesteśmy CZWARTĄ NAJWIĘKSZĄ grupą budowlaną w Polsce notowaną na GWP.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Obecnie poszukujemy kandydatów do powstającego zakładu produkcji modułów budowlanych, będącego częścią Grupy ERBUD - jednej z największych grup budowlanych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy