Oferta pracy

Konstruktor w obszarze stali

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.

  • Iłżecka 24, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Iłżecka 24

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Czynna współpraca z działem handlowym w zakresie ustaleń technicznych z klientem

  • Nadzór i opieka techniczna nad procesem tworzenia oferty handlowej

  • Identyfikacja ryzyk i propozycje ich mitygacji

  • Udział w naradach budowlanych, negocjacjach i konsultacjach technicznych z różnymi stronami realizacji projektu budowlanego

  • Opiniowanie, optymalizacja i modernizacja produktów zgodnie ze specyfikacją ustaloną w drodze negocjacji

  • Tworzenie dokumentacji projektowej na wszystkich etapach realizacji projektu, od założeń koncepcyjnych po projekt wykonawczy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie inżynierskie o profilu budowlanym, lub mechanicznym

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • 2-3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w branży konstrukcyjnej w zakresie stolarki aluminiowej lub stalowej

  • Biegła znajomość programu AutoCAD,

  • Znajomość programów branżowych typu LogiKAL, czy JANIsoft, oraz znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata