Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor w zakresie konstrukcji stalowych AVEVA/Bocad, TEKLA

UNIPROJEKT sp. z o.o.

  • Ostrów Wielkopolski

    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Modelowanie konstrukcji w programie AVEVA/Bocad i/lub TEKLA Structures w zakresie konstrukcji stalowych;

  • Opracowywanie rysunków warsztatowych i montażowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Budownictwo - specjalność: konstrukcje (lub w trakcie studiów) (warunek konieczny);

  • Znajomość zagadnień z zakresu konstrukcji stalowych;

  • Znajomość obsługi środowiska Windows;

  • Dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Znajomość środowiska AVEVA/Bocad i/lub TEKLA Structures;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość oprogramowania Robot, RStab/RFEM;

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • Możliwość szkoleń zawodowych;

  • Pracę przy interesujących projektach realizowanych w kraju jak i za granicą;

  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności z perspektywą jego podwyższania wraz ze zdobywanym doświadczeniem.

UNIPROJEKT Sp. z o.o. to biuro projektowe specjalizujące się konstrukcjach stalowych

należące do niemieckiej grupy przedsiębiorstw SSG Schaaf Steel GmbH.

Przewiń do profilu firmy