Oferta pracy

Konstruktor

Metal Team Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

Metal Team Sp. z o.o. Sp.K.

Warszawska 2E

Wanaty (pow. częstochowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie techniczne dla projektu w formie 3D

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej w formie papierowej dla skonstruowanych detali

  • Kontrola dokumentacji zgodnie z odpowiednimi standardami

  • Odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonanie projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość programu Autodesk Inventor

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Znajomość zagadnień związanych z mocowaniem detali na maszynach CNC

  • Samodzielność, zdyscyplinowanie, komunikatywność

  • Miejsce zamieszkania w promieniu ok. 50km od siedziby Centrum Technologicznego w Wanatach k/Częstochowy

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie

Firma Metal Team Sp. z o.o. Sp. K. – producent mechanicznych i hydraulicznych systemów mocujących do maszyn skrawających poszukuje do pracy w Centrum Technologicznym w Wanatach osoby na stanowisko: Konstruktor.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem „Konstruktor” za pomocą przycisku Aplikuj.