Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

Grafotronic Sp. z o.o.O firmie

  • Annopol 4a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grafotronic Sp. z o.o.

Annopol 4a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych części i zespołów w programach 3D

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych

  • Nadzór technologiczny nad kolejnymi fazami produkcji

  • Tworzenie i nadzór dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki o profilu mechanicznym)

  • Znajomość systemu proj. 3D, w szczególności SolidWorks

  • Znajomość j. angielskiego

  • Doświadczenie na stanowisku Konstruktor – mile widziane

  • Znajomość procesów technologicznych związanych z obróbką metali i tworzyw sztucznych.

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej

  • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych

  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Chęci podnoszenia wiedzy i kwalifikacji zawodowych

  • Dokładność, dbałość o szczegóły

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na cały etat

  • Benefity, m.in. karta Multisport, posiłki dla pracowników

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie produkującej maszyny poligraficzne

  • Współpracę z doświadczonym zespołem

  • Dostęp do nowoczesnych technologii

  • Przyjazną atmosferę w pracy w młodym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

GRAFOTRONIC jest międzynarodową firmą działająca w sektorze maszyn poligraficznych.

Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko: KONSTRUKTOR

Przewiń do profilu firmy