Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konstruktor

ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY REMAT SP Z O O

Władysława Hermana 3A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie w środowisku CAD i Inventor, przygotowywanie dokumentacji konstrukcyjnej 3D/2D,

  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących produktach w celu poprawy jakości i optymalizacji kosztów,

  • Zlecanie i nadzorowanie obliczeń MES, MOLDFLOW,

  • Weryfikowanie założeń konstrukcyjnych na podstawie wyników testów laboratoryjnych, analiz wytrzymałościowych, symulacji,

  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego,

  • Kontaktowanie się z odbiorcami w trakcie uruchamiania jak i wdrażania zmian,

  • Projektowanie oprzyrządowania wymaganego do uruchomienia produkcji części i zespołów,

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych,

  • Raportowanie postępów prac do przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn,

  • Doświadczenie zawodowe w dziale konstrukcyjno-technologicznym,

  • Średnio zaawansowana znajomość MS Office,

  • Praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,

  • Znajomość rysunku technicznego, zasad projektowania oraz metrologii,

  • Znajomość procesu wtryskiwania tworzyw sztucznych, budowy form wtryskowych oraz projektowania detali z tworzyw,

  • Wiedza z zakresu wytrzymałości materiałów.

To oferujemy

  • Ciekawą i stałą pracę w firmie z branży mechanicznej,

  • Umowę o pracę na pełny etat,

  • Wynagrodzenie plus premie,

  • Pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Produkcja części do maszyn i urządzeń, projektowanie oraz wykonawstwo urządzeń transportujących dla przemysłu spożywczego i nie tylko.

Przewiń do profilu firmy